آیا کیبوردHP GK100F را بخریم

آیا کیبورد HP GK100F را بخریم؟

همیشه یکی از مشکلات اساسی گیمرها انتخاب یک کیبورد گیمینگ مناسب است.در این مطلب میخواهیم به این مسئله بپردازیم که آیا کیبورد HP GK100F را بخریم یا خیر.برای این که به این سوال پاسخ بدیم، باید اول ویژگی های این کیبورد گیمینگ را بررسی کنیم. پس حتما همراه ژوپیر تا انتها مطلب باشید.

 

کیبورد گیمینگ HP GK100F

این کیبورد محصولی از کمپانی HP میباشد.حتما نام این کمپانی را بارها و بارها شنیده اید و یا محصولات HP را تهیه کرده اید. محصولات HP معمولا از کیفیت بالایی برخوردار هستند. کیبورد گیمینگ HP نیز از همین ویژگی برخوردار است.

مکانیکال بودن کیبورد گیمینگ HP GK100F

این کیبورد گیمینگ دارای 104 کلید تمام مکانیکال میباشد.به طور کلی کیبوردهای مکانیکال نسل جدیدتری از کیبورد ها میباشند. حالا بریم سراغ تقاوت بین کیبورد مکانیکال و معمولی چیست؟؟

تفاوت کیبورد مکانیکال و معمولی در چیست؟

بخواهیم به طور کلی و خلاصه تفاوت این دو مدل رو بهتون بگیم مهمترینش سرعت عمل کلیدها میباشد.شما اگر کلیدهای مکانیکال را کمی فشار دهید عمل میکند و نیازی به نگه داشتن و فشردن کامل کلید نمیباشد.

همچنین شما میتوانید کلیدهارو از صفحه کیبورد جداکنید و به راحتی کیبورد خودتون را تمیز کنید و یا حتا انهارو تعویض کنید.

درضمن نباید از صدای جذاب کلیدهای مکانیکال هم چشم پوشی کرد.

کیبورد گیمینگ HP GK100F تمام مکانیکال میباشد. نوع سوئیچ های این کیبورد گیمینگ نیز آبی میباشد.

سوئیچ آبی در کیبورد ها چه ویژگی دارد؟

سوئیچ های آبی را معمولا برای کارهای تایپی تهیه میکنند اما این بدین معنا نیست که کیبوردهای گیمینگ با سوئیچ های آبی برا گیم مناسب نباشند. این نوع سوئیچ یکی از بهترین رنگ ها در کلیدهای مکانیکال میباشد و صدای کلیدهای کیبورد های مکانیکال با سوئیچ آبی از بقیه بلندتر میباشد.

این صدا بسیار دل نشین و جذاب میباشد اما ممکن است برای بعضی از گیمرها در مدت طولانی آزار دهنده باشد. اگر این صدای جذاب شمارو اذیت نمیکند بنابراین کیبورد گیمینگ HP GK100F توجه شمارو خیلی جذب میکند.

 

نورپردازی کیبورد گیمینگ HP GK100F

در یک کلام بینظیر.!!!

بیش از 20 مدل نورپردازی بینظیر در این کیبورد گیمینگ تعریف شده است. شما با فشردن کلید FN و کلید های مخصوص نورپردازی میتوانید نورپردازی کیبورد گیمینگ HP GK100F را تغییر دهید. تقریبا تمام نورپردازی هایی که یک گیمر به آن نیاز دارد و توجه همه را به خودش جلب میکنه، در این کیبورد تعریف شده است.

شما میتوانید تمامی نورپردازی های کیبورد گیمینگ HP GK100F را در کانال آپارات ما مشاهده کنید. فقط کافیه که ZHOPIR را در آپارات سرچ کنید.

آیا کیبورد دیگری در این رنج قیمتی در ژوپیر هست؟؟

نزدیک ترین محصول به کیبورد گیمینگ HP GK100F، از نظر قیمتی کیبورد گیمینگ PORODO PDX210 میباشد. شما میتوانید مقایسه این دو کیبورد را نیز در فروشگاه ژوپیر مطالعه کنید.اما باز هم نورپردازی های کیبورد گیمینگ HP GK100F بیشتر و جذاب تر است.

آیا کیبورد  HP GK100F را تهیه کنیم؟

صددرصد!!!

با توجه به این امکانات بالا و قیمت مناسب، این کیبورد گیمینگ یکی از بهترین کیبوردهای مکانیکال در رنج قیمتی خودش است، و بدون شک از خرید این کیبورد گیمینگ پشیمان نخواهید شد.

شما میتوانید کیبورد گیمینگ HP GK100F را با قیمتی مناسب و ارسال رایگان از فروشگاه ژوپیر تهیه کنید.

 

حمیدرضا اقبال دوست
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.