گیمینگ, مجله ژوپیر

بهترین هدست های گیمینگ زیر دو میلیون تومان

بهترین هدست های گیمینگ زیر دو میلیون تومان

داشتن یک هدست مناسب برای گیمر ها از اهمیت زیادی برخوردار خواهد بود تا بتوانند از انجام بازی ‌های مختلف نهایت لذت را ببرند. این افراد همواره به دنبال انتخاب بهترین هدست ‌های گیمینگ هستند تا بتوانند صدا های مختلف را به بهترین نحو ممکن انتقال بدهند‌‌.

شما با استفاده از هدست می ‌توانید از طریق میکروفون این محصول با هم تیمی ‌های خود در حین بازی ارتباط برقرار کنید. خرید یک هدست با امکانات پیشرفته به هزینه چندان زیادی احتیاج نخواهد داشت و شما می ‌توانید با هزینه ‌ای کمتر از ۲ میلیون تومان محصولی بی ‌نظیر را تهیه فرمایید. با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین هدست های گیمینگ زیر دو میلیون تومان برای شما عزیزان بپردازیم.

بهترین هدست های گیمینگ زیر دو میلیون تومان

در رابطه با هدست های لیست نکات و فاکتورهای مختلفی را مورد بررسی قرار دادیم تا شما عزیزان در نهایت با بهترین هدست های گیمینگ زیر دو میلیون تومان آشنا شوید.

هدست گیمینگ Vertux مدل Malaga

هدست گیمینگ Vertux مدل Malaga

به عنوان یکی از بهترین هدست های گیمینگ می توان به هدست گیمینگ Vertux مدل Malaga اشاره کرد که امکانات ویژه‌ای دارد. این محصول دارای یک کنترل کننده صدا بوده و خاموش و روشن کردن آن نیز از طریق یک دکمه امکان ‌پذیر خواهد بود. یکی از خصوصیات این کالا آن است که صدا ها را با وضوح بسیار بالایی پخش می ‌کند و این امر سبب می‌ شود که در حین بازی بتوانید صدا های مختلف را به صورت کاملاً واضح بشنوید.

این هدست با وزنی کاملاً سبک طراحی شده است تا گیمر در هنگام استفاده از آن راحت باشد. میکروفون این هدست از انعطاف پذیری بالای برخوردار بوده و شما می ‌توانید آن را به جهات مختلف چرخانده و در محل مورد نظر خود تنظیم کنید. از طریق این وسیله امکان بازی با سیستم عامل‌ های مختلف در سیستم‌ های کامپیوتری و تلفن ‌های همراه فراهم خواهد شد. با استفاده از این هدست می‌ توانید در حین بازی با هم تیمی‌ های خود صحبت نموده تا پیروز شوید.

هدست گیمینگ Vertux مدل Manila

هدست گیمینگ Vertux مدل Manila

 از آن جایی که جهت پیروز شدن در بازی به بهترین هدست ‌های گیمینگ احتیاج دارید، ما‌ به شما هدست گیمینگ Vertux مدل Manila را پیشنهاد می ‌کنیم. درایور های بلندگوی هدست مانیلا ۴۰ میلی لیتر بوده و صدا ها را با وضوح فوق العاده ‌ای پخش می ‌کند. این محصول با نور های زیبایی طراحی شده است و شما می ‌توانید در حین بازی خود را در یک فضای کاملاً استثنایی تصور کنید. شما می ‌توانید در حین بازی با رقیبان خود مکالمه کرده و صحبت نمایید. با توجه به این که این هدست دارای هدبند قابل تنظیم است، می ‌توانید آن را به راحتی روی سر خود فیکس کنید‌.

یکی از عواملی که سبب شده این محصول در زمره بهترین هدست ‌های گیمینگ قرار بگیرد راحتی استفاده از آن می ‌باشد و گیمر ها می ‌توانند ساعت ‌های طولانی آن را روی گوش ‌های خود قرار بدهند، بدون این که احساس خستگی و یا درد داشته باشند. طول کابل این کالا حدود ۱۵۰ سانتی ‌متر بوده و فرد می ‌تواند به راحتی در حین بازی به فاصله های دور تر نیز برود. پشتیبانی از سیستم عامل ‌های مختلف در کامپیوتر و موبایل ‌های هوشمند از قابلیت ‌های مهم این هدست است.

هدست گیمینگ Aula مدل S502

هدست گیمینگ Aula مدل S502

یکی از مواردی که این محصول را به بهترین هدست ‌های گیمینگ تبدیل کرده است درایور های آن می ‌باشد که حدود ۵۰ میلی ‌متر بوده و این امر موجب می ‌شود که فرد بتواند صدا های مختلف از کمترین صوت مانند صدای پا تا بیشترین صوت همانند صدای انفجار را به صورت کاملاً واضح احساس کند. این قابلیت بازی کردن را برای گیمر آسان‌ تر می ‌کند و فضایی کاملاً رقابتی را در بازی به وجود می ‌آورد، زیرا شخص می تواند به راحتی با رقیبان خود ارتباط برقرار کرده و صحبت کند.

از آن جایی که این محصول دارای یک میکروفون داخلی است، امکان ارتباط چند نفره در حین بازی را فراهم می ‌کند و به همین علت است که به عنوان یکی از بهترین هدست ‌های گیمینگ به شمار می ‌رود. یکی از ویژگی ‌های منحصر به فرد هدست گیمینگ Aula مدل S502 آن است که با انواع سیستم ‌های رایانه ‌ای، موبایل ‌های هوشمند و کنسول ‌های بازی سازگاری خوبی دارد و به آن ها متصل می ‌شود. شما این امکان را خواهید داشت که صدای پخش شده از هدست را تنظیم نموده و یا حتی آن را بی ‌صدا کنید.

هدست گیمینگ Logitech مدل G435

هدست گیمینگ Logitech مدل G435

این هدست به عنوان یکی از محصولات بی ‌سیم است که فاقد کابل بوده و از طریق بلوتوث به کامپیوتر، موبایل و سایر دستگاه ها ها متصل می ‌شود و به همین جهت آن را به عنوان یکی از بهترین هدست های گیمینگ نام می برند. درایور این دستگاه ۴۰ میلی لیتر بوده و صدا ها با وضوح بالایی پخش می شوند. این کالا از وزن بسیار سبکی بهره می‌ برد و در حقیقت ۱۶۷ گرم بوده و به همین علت هنگام قرار دادن آن روی گوش ‌های خود به هیچ عنوان احساس درد و یا خستگی نخواهید داشت.

از این محصول علاوه بر استفاده در زمان گیم می‌ توان به منظور گوش دادن به موسیقی نیز استفاده نمود. دقت داشته باشید که این هدست شارژی بوده و پس از اتصال آن به شارژ تا ۱۸ ساعت می‌ توانید به راحتی از آن استفاده کنید. این هدست دارای یک میکروفون دوگانه است که روی آن تعبیه شده است. شما این امکان را خواهید داشت که با استفاده از یک دکمه مخصوص صدای پخش شده از هدست را افزایش و یا کاهش دهید. این کالا در رنگ ‌های متنوعی مشاهده می ‌شود و به دلیل قابلیت ‌های منحصر به فرد در زمره بهترین هدست‌ های گیمینگ است.

هدست گیمینگ Logitech مدل G432

هدست گیمینگ Logitech مدل G432

درایور های این هدست گیمینگ ۵۰ میلی متر بوده و می ‌تواند تمامی صدا ها را با کوچک‌ ترین جزئیات برای شما پخش کند و به همین علت است که گیمر ها آن را به عنوان یکی از بهترین هدست ‌های گیمینگ می ‌شناسند‌. با استفاده از این محصول می ‌توانید صدای قدم‌ ها، شلیک ‌ها، انفجار ها و غیره را به صورت کاملاً واضح احساس کنید. میکروفون این هدست ۶ میلی متری بوده و از طریق آن می ‌توانید با سایر رقیبان خود صحبت کنید و به منظور قطع ارتباط تنها کافی است که میکروفون را از دهان خود دور کنید.

هدبند و گوشی این محصول با استفاده از چرم هایی کاملا مرغوب و درجه یک تولید شده و به همین علت است که در هنگام استفاده طولانی مدت از آن به هیچ عنوان آزرده خاطر نخواهید شد، زیرا کاملا سبک می‌ باشد. یکی از قابلیت ‌های مهم این هدست امکان چرخش گوشی آن تا ۹۰ درجه خواهد بود. کاربران می ‌توانند از طریق دکمه ‌ای که روی این هدست قرار داده شده است، میزان صدای پخش شده را تنظیم نمایند. این محصول در لیست بهترین هدست‌ های گیمینگ قرار می ‌گیرد.

هدست گیمینگ Logitech مدل G635

هدست گیمینگ Logitech مدل G635

شاید این سوال برای بسیاری از عزیزان پیش بیاید که چرا هدست گیمینگ Logitech مدل G635 به عنوان یکی از بهترین هدست ‌های گیمینگ به شمار می‌ رود که در پاسخ باید گفت چون از طریق این محصول گیمر ها می ‌توانند کوچک ‌ترین حرکات دشمن را نیز زیر نظر گرفته و کمترین صدا ها را نیز احساس کنند. استفاده از قطعات و لوازم جانبی درجه یک و مرغوب این محصول را به یکی از بهترین هدست ‌های گیمینگ تبدیل کرده است.

درایور های این وسیله ۵۰ میلی متری بوده و کمترین میزان نویز را دارد. در حقیقت درایور ها این امکان را برای شما فراهم می ‌کنند که کمترین صدا ها را با بیشترین میزان فرکانس دریافت کنید. از آن جایی که چرم های استفاده شده برای ساخت هدبند و گوشی این هدست کاملاً نرم و سبک است، موجب می شود که هنگام استفاده از آن احساس راحتی کامل داشته باشید و با گوش درد مواجه نگردید. کاپ‌ های گوشی قابل شستشو بوده و شما می ‌توانید آن ها را تمیز کنید. با استفاده از یک نشانگر LED می ‌توانید از روشن و یا خاموش بودن میکروفون مطلع شوید.

هدست گیمینگ فاکس ایکس ری Foxxray bal 62

هدست گیمینگ فاکس ایکس ری Foxxray bal 62

اگر به دنبال خرید یکی از بهترین هدست‌ های گیمینگ هستید هدست گیمینگ فاکس ایکس ری Foxxray bal 62 گزینه خوبی خواهد بود، زیرا ویژگی های منحصر به فردی دارد. ابعاد این هدست ۸۰*۲۰۰*۱۸۰ بوده و وزن آن نیز حدود ۲۶۷ گرم است. از جمله عواملی که این محصول را در زمره بهترین هدست ‌های گیمینگ قرار داده شکل ظاهری این هدست می ‌باشد که همانند گوش ‌های گربه بوده و نورپردازی فوق العاده ‌ای دارد و معمولاً بانوان و دختران از آن استفاده می‌ کنند.

طول کابل این هدست ۲۲۰ سانتی متر بوده و قابلیت اتصال به موبایل، لبتاپ و سایر دستگاه ‌ها را نیز خواهد داشت و از آن جایی که کابل آن بلند است می ‌توانید به راحتی آن را تا فواصل طولانی نیز جابجا کنید. گوشی های این وسیله بزرگ بوده و استفاده از آن‌ ها نیز بسیار راحت‌ می باشد، از طرفی نیز باید گفت گوشی ها قابل تنظیم هستند.

جمع بندی

در این مقاله شما را با بهترین هدست‌ های گیمینگ آشنا نمودیم. انتخاب یک هدست گیمینگ مناسب که علاوه بر داشتن راحتی کامل از کارایی بالایی نیز برخوردار باشد، اهمیت دارد. افرادی که قصد تهیه این محصول را دارند می توانند با مقایسه محصولات با یکدیگر و بررسی مشخصات آن ها نسبت به تهیه بهترین مدل هدست اقدام کنند. نظر شما نسبت به مقاله بهترین هدست های گیمینگ زیر دو میلیون تومان چیست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *