گیمینگ, مجله ژوپیر

با بهترین موس‌های Razer آشنا شوید

با بهترین موس‌های Razer آشنا شوید

علاقه مندان به بازی همیشه به دنبال بهترین تجهیزات برای شیرین‌تر کردن تجربه گیم پلی خود هستند. در میان تجهیزات کامپیوتر، هیچ کدام از ماوس مهم‌تر نیست. بنابراین نیاز است که بهترین آن‌ها را بشناسیم. خوب است بدانید که برای سال‌ها، Razer یکی از برجسته ترین برندها در بازار ماوس‌های بازی بوده و به تولید محصولات باکیفیت و نوآورانه‌ای که نیازهای گیمرها را برآورده می‌کند، شهرت دارد. موس‌های Razer با طراحی زیبا، ویژگی‌های قابل تنظیم و دقت چشمگیر خود به عنوان یکی از بهترین ماوس‌های بازی در بازار شهرت پیدا کرده‌اند. در این مقاله، نگاهی دقیق‌تر به برخی از برترین موس‌های Razer خواهیم داشت و آنچه را که این موس‌ها را از سایرین متمایز می‌کند را نیز بررسی خواهیم کرد.

بهترین موس‌های razer

لازم به ذکر است بدانید که در انتخاب موس های برتر ریزر فاکتورهای مختلفی را مدنظر قرار داده ایم که با مدنظر قرار دادن انها توانستیم لیست خوبی از بهترین موس های RAZER را فراهم و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. در ادامه میتوانید با این لیست اشنا شوید.

1. Razer DeathAdder Elite

1. Razer DeathAdder Elite

Razer DeathAdder Elite یک ماوس گیمینگ پیشرفته با سنسور نوری 16000 DPI و نورپردازی Chroma RGB قابل تنظیم است. این دستگاه دارای سوئیچ‌های مکانیکی Razer است که تا 50 میلیون کلیک رتبه بندی میشوند. این موس دارای هفت دکمه قابل برنامه ریزی است که با استفاده از نرم افزار Razer’s Synapse قابل شخصی سازی هستند. DeathAdder Elite همچنین دارای طراحی ارگونومیک راحتی می‌باشد که آن را برای جلسات طولانی بازی مناسب کرده است.

2. Razer Viper Ultimate 

2. Razer Viper Ultimate 

Razer Viper Ultimate یک ماوس شیک و زیبا در سبک گیمینگ بوده که اتصال آن به صورت بی سیم با سنسور نوری 20000 DPI و فناوری بی سیم Hyperspeed Razer بوده است. این موس تجربه‌ای بدون تاخیر را ارائه می‌دهد. موس دارای هشت دکمه قابل برنامه ریزی و نورپردازی Chroma RGB قابل تنظیم است. باتری آن با یک بار شارژ می‌تواند تا 70 ساعت دوام بیاورد. Viper Ultimate همچنین وزن کمی دارد که آن را برای بازی‌های سریع تبدیل به یک گزینه عالی می‌کند.

3. Razer Basilisk Ultimate 

3. Razer Basilisk Ultimate 

Razer Basilisk Ultimate یک ماوس گیمینگ بی سیم با سنسور نوری 20000 DPI و فناوری بی سیم Hyperspeed Razer است. این موس دارای 11 دکمه قابل برنامه ریزی، از جمله چرخ اسکرول قابل تنظیم و نورپردازی کروما RGB قابل تنظیم می‌باشد. Basilisk Ultimate چنان طراحی خاصی دارد آن را که برای جلسات طولانی بازی مناسب می‌کند.

4. Razer Naga Trinity 

4. Razer Naga Trinity 

Razer Naga Trinity یکی دیگر از ماوس های گیمینگ همه کاره با سنسور اپتیکال 16000 DPI و سه صفحه جانبی قابل تعویض است. این ویژگی به شما این امکان را امکان می‌دهد که طرح دکمه را سفارشی کنید. ماوس دارای 19 دکمه قابل برنامه ریزی و نورپردازی Chroma RGB قابل تنظیم است. طراحی ارگونومیک موس آن را برای بازی‌های MMO و MOBA تبدیل به یک گزینه عالی می‌کند.

5. Razer Lancehead Tournament Edition 

5. Razer Lancehead Tournament Edition 

Razer Lancehead Tournament Edition – Razer Lancehead Tournament Edition یک ماوس بازی سیمی با سنسور نوری 16000 DPI و نورپردازی قابل تنظیم است. ماوس دارای 9 دکمه قابل برنامه ریزی و سوئیچ‌های مکانیکی Razer است که تا 50 میلیون کلیک رتبه بندی می‌شود. Lancehead Tournament Edition همچنین دارای طراحی دوسویه راحت است که هم برای گیمرهای چپ دست و هم برای گیمرهای راست دست آن را مناسب می‌کند. این موس از بهترین موس‌های razer محسوب می‌شود.

6. Razer Mamba Wireless 

6. Razer Mamba Wireless 

Razer Mamba Wireless یک ماوس بازی بی سیم با سنسور نوری 16000 DPI و فناوری فرکانس تطبیقی ​​Razer می‌باشد. این موس تجربه ای بدون تاخیر را ارائه می‌دهد. دارای هفت دکمه قابل برنامه ریزی و نورپردازی Chroma RGB قابل تنظیم است و باتری آن با یک بار شارژ می تواند تا 50 ساعت دوام بیاورد. Mamba Wireless به گونه‌ای طراحی شده که می‌توان ساعت ‌ها با آن کار کرد. این موس هم از بهترین موس‌های razer محسوب می‌شود.

 Razer Atheris .7

 Razer Atheris .7

Razer Atheris از موس‌های بازی بی سیم جمع و جور محسوب می‌شود که برای بازی در حین حرکت طراحی شده است. ماوس دارای سنسور نوری 7200 DPI و اتصال بلوتوث است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به دانگل ماوس را به لپ تاپ یا دستگاه تلفن همراه خود متصل کنید. Atheris همچنین دارای یک حالت بی سیم 2.4 گیگاهرتز است که اتصال پایدارتر و پاسخگو را هنگام بازی روی دسکتاپ شما فراهم می‌کند.

Atheris یک طراحی دوسویه راحت دارد که هم برای گیمرهای چپ دست و هم برای گیمرهای راست دست مناسب است. ماوس دارای دستگیره های جانبی لاستیکی است که یک دستگیره ایمن و راحت را فراهم می‌کند و اندازه جمع و جور آن باعث می شود به راحتی آن را در کیف خود قرار دهید. یکی دیگر از چشمگیرترین ویژگی‌های Atheris عمر باتری آن است. این ماوس می‌تواند تا 350 ساعت با یک باتری AA در حالت بلوتوث و تا 220 ساعت در حالت بی سیم 2.4 گیگاهرتز دوام بیاورد! این به این معنی است که می‌توانید هفته‌ها یا حتی ماه ها بدون نیاز به تعویض باتری کار کنید. 

از نظر عملکرد، Atheris یک ماوس قابل اعتماد و دقیق است که برای بازی‌های معمولی یک گزینه عالی محسوب می‌شود. سنسور نوری 7200 DPI آن چنان حرکت دقیقی را ارائه می‌دهد که می‌توان با آن حساسیت را مطابق میل خود تنظیم کنید. این ماوس همچنین دارای نورپردازی Chroma RGB قابل تنظیم است که به شما امکان می دهد ظاهر ماوس خود را مطابق با تنظیمات خود شخصی سازی کنید.

 Razer Orochi V2 .8 

 Razer Orochi V2 .8 

 Razer Orochi V2 یک موس بازی بی سیم جمع و جور است. موس دارای سنسور نوری 18000 DPI و اتصال بلوتوث می‌باشد. این موضوع به شما امکان می‌دهد تا بدون نیاز به دانگل، ماوس را به لپ تاپ یا دستگاه تلفن همراه خود متصل کنید. Orochi V2 همچنین دارای یک حالت بی سیم 2.4 گیگاهرتز است که اتصال پایدارتر را فراهم می‌کند. 

Orochi V2 دارای طراحی دوسویه راحت است که هم برای گیمرهای چپ دست و هم برای گیمرهای راست دست مناسب می‌باشد. علاوه بر این موس شش دکمه قابل برنامه ریزی دارد که می‌توان آن‌ها را برای استفاده از نرم افزار Razer’s Synapse به کار برد. این موضوع باعث شخصی سازی شدن می‌شود. این شخصی سازی شدن به شما امکان می‌دهد تا دکمه‌ها را مجدداً نقشه برداری کنید و تنظیمات DPI را مورد بررسی قرار دهید.

یکی از چشمگیرترین ویژگی های Orochi V2 عمر باتری آن است. این ماوس می تواند تا 950 ساعت با یک باتری AA در حالت بلوتوث و تا 425 ساعت در حالت بی سیم 2.4 گیگاهرتز دوام بیاورد!  

از نظر عملکرد، Orochi V2 یک ماوس قابل اعتماد و دقیق است که آن را برای بازی‌های معمولی ولی رقابتی مناسب کرده است. سنسور نوری 18000 DPI آن ردیابی و حرکت دقیقی را ارائه می‌دهد. همچنین تنظیمات DPI به شما این امکان می دهد تا حساسیت را مطابق میل خود تنظیم کنید. این ماوس همچنین دارای نورپردازی Chroma RGB قابل تنظیم است که با آن می‌توانید ظاهر ماوس خود را مطابق با تنظیمات خود شخصی سازی کنید.

Orochi V2 همچنین دارای یک ویژگی منحصر به فرد به نام “Razer HyperSpeed ​​Multi-Device Support” است که به شما امکان می دهد ماوس را به حداکثر سه دستگاه متصل کرده و در زمان دلخواه دستگاه را تغییر دهید. این ویژگی برای افرادی که از چندین دستگاه برای کار و بازی استفاده می‌کنند و می‌خواهند سریع و آسان بین آنها جابجا شوند بسیار عالی است.

Razer Naga Pro .9 

Razer Naga Pro .9 

Razer Naga Pro یک ماوس گیمینگ بی سیم می‌باشد که برای بازی‌های MMO و MOBA طراحی شده است. ماوس دارای سنسور نوری 20000 DPI و سه صفحه جانبی قابل تعویض است که به شما امکان می دهد طرح دکمه را سفارشی کنید. این ماوس دارای 19 دکمه قابل برنامه ریزی و نورپردازی Chroma RGB قابل تنظیم است که آن را بسیار متنوع و قابل تنظیم می‌کند.

Naga Pro دارای یک طراحی ارگونومیک و راحت می‌باشد که آن برای جلسات طولانی بازی مناسب می‌کند. این موس از بهترین موس‌های razer  محسوب می‌شود. اما چرا؟ چون مانند بسیاری دیگر از موس‌ها دارای یک دستگیره لاستیکی بافت است که یک دسترسی ایمن و راحت را فراهم می کند. علاوه بر این نورپردازی قابل تنظیم Chroma RGB به شما امکان می دهد تا ظاهر ماوس خود را مطابق با تنظیمات، شخصی سازی کنید. این ماوس همچنین دارای یک داک مغناطیسی است که شارژ و ذخیره آن را در صورت عدم استفاده آسان می کند.

یکی از چشمگیرترین ویژگی های Naga Pro عمر باتری آن است. این ماوس با یک بار شارژ می‌تواند تا 150 ساعت دوام بیاورد و برای بازی های طولانی مدت مناسب باشد. همچنین موس دارای فناوری بی سیم HyperSpeed ​​Razer است که تجربه ای بدون تاخیر و اتصالی پایدار را ارائه می‌دهد. این ماوس همچنین دارای اتصال بلوتوث است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به دانگل، ماوس را به لپ تاپ یا موبایل خود متصل کنید.

از نظر عملکرد، Naga Pro یک ماوس قابل اعتماد و دقیق است. این ماوس همچنین دارای یک چرخ اسکرول شیب است که به شما امکان می‌دهد به صورت افقی حرکت کنید و برای عملکردهای مختلف از آن بهره ببرید.

Naga Pro همچنین دارای نرم افزار Razer’s Synapse است که به شما امکان می‌دهد تنظیمات و دکمه های remap ماوس را شخصی سازی کنید. همچنین می‌توانید تا پنج نمایه مختلف را روی خود ماوس ذخیره کنید و بدون نیاز به استفاده از نرم‌افزار، بین طرح‌بندی‌ها و تنظیمات دکمه‌های مختلف جابجا شوید.

جمع بندی

در خاتمه باید بدانید که Razer بهترین موس‌های موجود در بازار را برای گیمرهای همه سطوح ارائه می‌دهد. ماوس‌های Razer با طراحی‌های شیک، ویژگی‌های قابل تنظیم و عملکرد قابل اعتماد، سرمایه‌گذاری عالی برای هر کسی است که به دنبال افزایش تجربه بازی خود است. چه یک گیمر معمولی باشید که به دنبال یک ماوس اولیه هستید یا یک گیمر رقابتی که به یک گزینه پیشرفته نیاز دارد، Razer ماوسی دارد که با نیازهای شما مطابقت دارد. Razer با تعهد خود به نوآوری و کیفیت همچنان پیشرو در صنعت بازی است. پس اگر یک گیمر هستید باید با این مجموعه حتما آشنا باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *