مجله ژوپیر

اطلاعاتی درخصوص تاریخ انتشار تریلر دوم GTA 6

اطلاعاتی درخصوص تاریخ انتشار تریلر دوم GTA 6

تاریخ انتشار تریلر دوم GTA 6 هنوز به طور رسمی اعلام نشده است. اما طرفداران بازی به طور مداوم شایعات و گمانه زنی‌های مختلفی را در مورد تاریخ انتشار تریلر دوم GTA 6 مطرح می‌کنند. بعضی از آنها معتقدند که تریلر دوم ممکن است در مراسم‌های بزرگ گیمینگ مثل E3 یا Gamescom اعلام شود، اما تا زمانی که Rockstar Games به طور رسمی اعلامیه‌ای در این زمینه نداده است، هیچ تاریخ قطعی برای انتشار تریلر دوم GTA 6 وجود ندارد.

یکی از مورد انتظارترین بازی‌های آینده عنوان GTA 6 می‌باشد که طرفداران بسیار علاقه‌مند به عرضه آن می‌باشند و تا به اینجای کار یک تریلر رسمی توسط شرکت راک استار عرضه شده است، حال شایعاتی در مورد تاریخ انتشار تریلر دوم GTA 6 در دسترس می‌باشد. طرفداران بازی GTA VI یکسری تئوری‌های عجیب و غریب را مطرح کرده‌اند که با دنبال کردن این تئوری‌ها سرنخ‌های جدیدی بدست می‌آید که در مورد تاریخ انتشار تریلر دوم خبر می‌دهد. در بازی جی تی‌ای وی بخش آنلاین (GTA Online) که وارد شوید تتویی جدید در گیم اضافه شده است. این سری از تتو درست یک هفته پس از عرضه تریلر اول به گیم اضافه شد،

در میان تتوهای جدیدی که به بازی اضافه شده تتویی به اسم Stick Shift وجود داشته که اگر کمی دقت کنید متوجه یکسری سرنخ‌ها خواهید شد، یک تصویر کامل از توپ شماره هشت بیلیارد که دقیقا در بالای آن کلمه VI ذکر شده است. حال طرفداران عنوان جی تی‌ای ادعا کرده‌اند که با کنار هم قرار دادن اعدادی که مشخص است یک تاریخ کامل به وجود می‌آید. تاریخ‌های ۱۲ آگوست ۲۰۲۴ یا ۸ دسامبر ۲۰۲۴ که با توجه به نظریه به درست می‌آیند نشان از تاریخ انتشار تریلر دوم GTA 6 را می‌دهند.

حال اینکه این تتو می‌تواند معنا و مفهومی داشته باشد باید گفت که Rockstar Games استاد مخفی کاری بوده و تاریخ عرضه تریلر اولیه را نیز در بخش GTA Online به کمک یک تی‌شرت مشخص کرد. بطور دقیق نمی‌توان مشخص کرد که این سرنخ‌ها حقیقی بوده و Rockstar می‌خواهد همانند تریلر اول این یکی را نیز در جی تی‌ای آنلاین برملا کند ولی می‌توان امیدوار بود که این شایعات واقعیت داشته باشد تا شاهد عرضه تریلر دوم GTA VI باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *