مجله ژوپیر

آلتیمیت ادیشن های بازی Life is Strange: Double Exposure

Life is Strange: Double Exposure

روایت داستان بازی بدین گونه است، همانطور که مکس در حال بررسی واقعیت پیچیده است، او شروع به کشف رازهای تاریک در مورد دانشگاه و افراد اطرافش می‌کند. او باید از توانایی‌های خود برای بازگرداندن زمان استفاده کند تا حقیقت را کنار هم بگذارد و از تکرار قتل جلوگیری کند. مکس در این مسیر با انتخاب‌های دشواری روبرو می‌شود که عواقب ماندگاری دارد. او باید تصمیم بگیرد که به چه کسی اعتماد کند و به چه کسی مشکوک شود، مکس با کمک دستیار دانشجوی جدیدش، الکس، با زمان مسابقه می‌دهد تا قبل از اینکه خیلی دیر شود، قاتل را کشف کند. Life is Strange: Double Exposure موضوعات قدرت، دوستی و پیامدهای اعمال را بررسی می‌کند. با روایت جذاب و شخصیت‌های متنوع، این بازی داستانی منحصربه فرد را در اختیار شما قرار می‌دهد.

آیتم‌های آلتیمیت ادیشن بازی Life is Strange: Double Exposure مشخص شدند.

نسخه Deluxe شامل یک کتاب هنری دیجیتال، موسیقی متن دیجیتال و یک سلاح ویژه برای مکس است. نسخه نهایی شامل تمام آیتم‌های نسخه Deluxe، و همچنین یک قسمت جایزه با یک داستان جدید و یک بسته لباس نسخه لوکس برای Max است. طرفدارانی که هر یک از نسخه‌های ویژه بازی را پیش‌خرید کنند، یک لباس Chocobo نیز برای مکس دریافت می‌کنند تا در بازی بپوشند. این لباس ادای احترامی به موجودات نمادین Chocobo از سری Final Fantasy VII است و مطمئناً افزودنی سرگرم‌کننده و عجیب به کمد لباس مکس خواهد بود. به طور کلی، طرفداران سری‌های فاینال فانتزی و Life is Strange، محتوای نسخه ویژه فراوانی برای لذت بردن در Life is Strange: True Colors خواهند داشت.

نسخه Ultimate Edition بازی شامل تمام محتوای نسخه Deluxe و همچنین بسته Final Fantasy VII است. این بسته شامل یک کت الهام گرفته از Cloud Strife و چهار آیتم در فضای باز است که به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا شخصیت نمادین سری محبوب RPG را تجسم کنند. به طور کلی، Double Exposure Deluxe و Ultimate Edition of Life is Strange به بازیکنان محتوای جایزه متنوعی را ارائه می‌دهد تا تجربه بازی خود را بهبود بخشد و امکان شخصی‌سازی بیشتر شخصیت‌های خود را فراهم کند. این نسخه‌ها با آیتم‌های انحصاری و دسترسی زودهنگام به محتوای جدید، دلایل بیشتری را برای فرو رفتن در دنیای Life is Strange به طرفداران ارائه می‌دهند.

برخی از ویژگی هایی که در دو نسخه بازی Life is Strange: Double Exposure وجود دارند عبارتنداز:

Life is Strange: Double Exposure

 • نسخه Deluxe:
  – محتوای انحصاری درون بازی مانند پوسته‌های شخصیت یا آیتم‌های خاص
  – دسترسی زودهنگام به به‌روز رسانی‌های جدید یا محتوای DLC
  – کتاب هنری دیجیتال یا موسیقی متن
  – لباس داخلی Maxidermy
  – لباس داخلی Ragdoll Max
  – لباس داخلی Max Ghoulfield
  – لباس داخلی Max O’Lantern

 

 • نسخه Ultimate Edition:
  – تمام محتوای موجود در نسخه Deluxe
  – Season pass برای نسخه‌های بعدی DLC
  – اقلام فیزیکی کلکسیونر مانند مجسمه یا پوستر
  – بسته بندی نسخه محدود
  – کلاه و کت Moogle
  – لباس داخلی Chocobo و Cactuar
  – لباس داخلی Bomb
  – لباس داخلی Tonberry

به طور کلی، بازیکنانی که نسخه Deluxe یا Ultimate Edition این بازی را خریداری می‌کنند، محتویات و امتیازات بیشتری دریافت خواهند کرد که تجربه گیم‌پلی آن‌ها را افزایش می‌دهد و حمایت خود را از توسعه‌دهنده بازی نشان می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *