مجله ژوپیر

بررسی رویداد xbox showcase 2024

بررسی رویداد xbox showcase 2024

xbox showcase 2024 جدیدترین رویداد ایکس باکس بوده است که بدنیست بدانید در طول این رویداد بازی‌های بسیاری معرفی شده که اکنون تصمیم داریم شمارا به طور کامل با رویداد xbox showcase 2024 آشنا کنیم.

Starfield: Shattered Space

Starfield: Shattered Space یک بازی علمی تخیلی حماسی که در یک کهکشان وسیع مملو از خطر و ماجراجویی است. بازیکنان در جستجوی شهرت، ثروت و حقیقت پشت یک کشتی فضایی افسانه‌ای که قرن‌ها پیش ناپدید شده بود، جهان‌های بیگانه را کشف می‌کنند، در جنگ‌های فضایی شرکت می‌کنند و اسرار کیهان را کشف می‌کنند. Starfield: Shattered Space با گرافیک خیره‌کننده، داستان سرایی عمیق و گیم پلی فراگیر، نوید یک تجربه فراموش نشدنی را برای طرفداران ژانر علمی تخیلی می‌دهد. به خدمه کشتی فضایی Horizon بپیوندید تا با دشمنان مهیب روبرو شوند، با نژادهای بیگانه عجیب و غریب اتحاد برقرار کنند و اسرار جهان را در این اپرای فضایی هیجان انگیز کشف کنید. برای شروع یک ماجراجویی در Starfield: Shattered Space آماده شوید.

Fallout 76: Skyline Valley

بررسی رویداد xbox showcase 2024

در بازی Fallout 76: Skyline Valley، بازیکنان منطقه‌ای ناهموار و کوهستانی در ویرجینیای غربی را کاوش خواهند کرد که در اثر واکنش‌های هسته‌ای دگرگون شده است. دره زمانی زیبا بوده ولی اکنون پر از موجودات جهش یافته، مناطق پر از پرتوهای خطرناک و گروه‌های ظالم است که برای کنترل هستی با یکدیگر می‌جنگند. در حالی که بازیکنان در محیط‌های متنوع حرکت می‌کنند، با دشمنان و متحدان جدیدی روبرو می‌شوند، اسرار پنهان را کشف می‌کنند و انتخاب‌های دشواری را انجام می‌دهند که آینده دره را شکل می‌دهد. Skyline Valley با تمرکز بر بقا و اکتشاف، تجربه‌ای چالش برانگیز و همه جانبه را برای بازیکنان Fallout 76 ارائه می‌دهد که به دنبال ماجراجویی‌های جدید در زمین‌های بایر هستند.

Dragon Age The Veilguard

در این گیم شما در نقش یکی از اعضای Veilguard ظاهر خواهید شد که مسئولیت‌های متنوعی به شما سپرده می‌شود، Veilguard یک سازمان مخفی بوده که به محافظت از Thedas در برابر تهدیدات فراتر از Veil می‌پردازد. ویلگارد وظیفه بررسی و از بین بردن شکاف‌هایی را دارد که در سرتاسر زمین ظاهر می‌شود، با به وجود آمدن شکاف‌های مختلف تحدیداتی ایجاد می‌شود. شیاطین و دیگر موجودات به کمک این شکاف‌ها بیرون خواهند آمد و تلاش می‌کنند تا قلمرو را بطور کامل از بین ببرند. به کمک مهارت‌های خود که از جادوهای قدرتمندی سرچشمه می‌گیرد تلاش کنید تا تمامی موجودات شیطانی را از میان بردارید و مانع فروپاشی قلمرو شوید. متحدان، دشمنان و ماموریت‌های جدیدی پیش روی شماست که می‌بایست تمامی آنها را مدیریت نمایید. این گیم نگاهی تازه به جهان عصر اژدها را به شما می‌دهد.

State of Decay 3

سومین قسمت از مجموعه ترسناک و فوق العاده State of Decay که به شما اجازه می‌دهد در دنیایی آخرالزمانی مملو از زامبی‌ها به گشت و گذار بپردازید و با انجام ماجراجویی‌های مختلف تجربه عالی از این سبک بازی را بار دیگر بدست آورید. گرافیک پیشرفته، مکانیک‌های گیم‌پلی جدید و دنیای باز تنها بخشی از ویژگی‌های خارق العاده بازی State of Decay 3 خواهد بود و این گیم نوید یک داستان جذاب را به پلیرهای خود می‌دهد. منابع موجود را با دقت مدیریت کرده به کمک افراد بازمانده پایگاه‌های قدرتمندی در برابر زامبی‌ها ایجاد کنید. هنوز تاریخ انتشار رسمی بازی State of Decay 3 مشخص نشده ولی می‌توان گفت که این عنوان برای Xbox Series X/S و PC عرضه خواهد شد.

Clair Obscur: Expedition 33

ماجراجویی در دنیایی خیالی و جذاب روایت بازی Clair Obscur: Expedition 33 خواهد بود، جایی که شما در نقش کاوشگری به نام مایا قرار خواهید گرفت که به کمک تیم تحقیقاتی خودش ماجراهای خطرناکی را در منطقه‌های ممنوعه و جنگل‌های آمازون آغاز می‌کند، وقوع پدیده‌ی ناشناخته‌ای باعث شده که مایا این سفرهای خطرناک را به جان بخرد تا به یک سرنخ مهم برسد، اکتشافات خود را در مورد پدیده‌ی clair obscur پیش ببرید و مراقب تمامی خطرات احتمالی باشید. با استفاده از منابع و تجهیزات پیشرفته، چالش‌هایی که در محیط اطراف شکل می‌گیرد را حل کنید تا به جواب نهایی برسید، موسیقی مهیج و داستان جذاب باعث خواهد شد این گیم یک تجربه بینظیر از سری بازی‌های ماجراجویی را در اختیار شما بگذارد.

South of Midnight

بررسی رویداد xbox showcase 2024

عنوانی که در یک شهر کوچک رخ می‌دهد، در این گیم شما به عنوان شخصیت اصلی می‌بایست در بخش‌های مختلف شهر به انجام ماجراجویی بپردازید و اسرار تاریک و مرموزی را کشف کنید، در نظر داشته باشید که یکسری موجودات عجیب و غریب در قسمت‌های تاریک شهر حضور دارند که با نزدیک شدن به آنها موقعیت خودتان را به خطر می‌اندازید پس تا می‌توانید از این هیولاها دوری کنید. معماهای بسیاری در South of Midnight وجود دارد که با کمک‌گیری از مهارت‌ها و دانش خود می‌توانید آنها را حل کرده و به قسمت‌های ممنوعه وارد شوید. شخصیت‌های متنوعی در گیم حضور دارند که برای پیشروی بیشتر می‌توانید با آنها تعامل داشته باشید، برخی از این شخصیت‌ها به شما کمک خواهند کرد و برخی از آنها تمامی تلاش خودشان را انجام می‌دهند که نتوانید به هدف نهایی خود برسید. حقیقت و رازهای عجیبی وجود داشته که تنها شما می‌توانید آنها را حل کنید و گذشته مرموز شهر را برملا نمایید. وحشت و بقا با هم ترکیب شده تا یک گیم پلی خارق العاده را در اختیار شما بگذارد

METAL GEAR SOLID Δ: SNAKE EATER

یک بازی جذاب در ژانرهای مخفی کاری و اکشن که امکان می‌دهد تا در محیط‌های مختلف که بازی برایتان خلق می‌کند به انجام ماموریت‌ها به کمک سیستم مخفی کاری بپردازید، تمامی سلاح و امکاناتی که نیاز دارید در اختیار شماست و می‌بایست با دقت هدف‌های احتمالی را دنبال کنید، دشمنان در تمامی بخش‌ها حضور دارند و شما به کمک مهارت‌ها قادر هستید بدون دیده شدن تمامی موقعیت‌ها را بدون دردسر رد کنید. در بازی METAL GEAR SOLID Δ: SNAKE EATER همیشه نیاز به درگیری و مبارزه کردن نیست به کمک حالت مخفی کاری می‌توانید به مسیر خود ادامه دهید. انجام هر ماجراجویی در این بازی نیازمند یکسری توانایی‌ها و سلاح‌ها می‌باشد که با در اختیار داشتن آنها می‌توانید به سادگی ماموریت را به پایان برسانید، زنده ماندن در این بازی نیازمند شکار بوده که باید این قابلیت را به خوبی پیاده‌سازی کنید.

Flintlock: The Siege of Dawn

فلینتلاک: محاصره طلوع داستانی هیجان‌انگیز و اکشن از قهرمانی، شجاعت و میهن‌پرستی است، با قرارگیری در نقش شخصیت اصلی بازی می‌بایست ماموریت‌های مختلف را در قالب ماجراجویی‌ها دنبال کنید، مبارزات مرگباری در طول بازی رخ می‌دهد که با تکیه بر مهارت‌ها و دانش خود می‌توانید تمامی دشمنان را به سرعت شکست دهید، شخصیت بازی دارای توانایی ارتقاء تجهیزات بوده و این کمک می‌کند تا تمامی ویژگی‌ها و سلاح‌های خودتان را به سادگی آپگرید نمایید. هر سلاح ویژگی و قدرت‌های خاص خودش را داراست که با انتخاب و استفاده درست از آن می‌توانید تعداد بیشماری از دشمنان را شکست دهید. به کمک یک موجود عجیب که دوست و یاور شماست می‌توانید از مسیرهای سخت عبور کنید و با حالت پرواز از دیوارهای بلند بالا بروید. از نیروهای جادویی و طلسم‌ها با دقت استفاده کرده تا نتیجه درست حاصل شود.

سخن پایانی

همانطور که شاهد بودید درطول رویداد xbox showcase 2024 بازی‌های خوب بسیاری معرفی و مورد بررسی قرار گرفت که بدنیست بدانید در این زمینه می‌توانید دیدگاه خود را برایمان ارسال کنید و باما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *