ده بازی برتر سال 2022 برای پلی استیشن

ده بازی برتر سال 2022 برای پلی استیشن

.ده بازی برتر سال 2022 برای پلی استیشن

 

با پایان سال 2022 میلادی میخواهیم به ده بازی برتر سال 2022 برای پلی استیشن بپردازیم و انها را بررسی کنیم . این لیست توسط مجله Playstation Life Style تهیه شده است . که هر سال با پایان سال میلادی بازی های ان سال را بررسی میکند . پس اگر به دنبال یک تجربه جدید هستید و قصد خرید بازی برای پلی استیشن را دارید با فروشگاه ژوپیر همراه باشید تا در ادامه به بررسی بهترین بازی های سال 2022 بپردازیم.

 

10-Uncharted Legacy Of Theives Collection

بازی انچارتد کالکشن 2022 مجموعه از دو بازی Uncharted 4:A Theif’s End  و بازی Uncharted: Lost Legacy دو بازی اخر از سری بازی های محبوب انچارتد از کمپانی Naughty Dog میباشد که برای پلی استیشن 5 ریمیک شده اند.

شما در این مجموعه بازی کنترل شخصیتهای دزد و کاریزماتیک در عین حال پیچیده به نام های ناتان دریک و کلوئه فریرزر را دارید تا گذشته گمشده را پیدا کنید زیرا انها با حس شگفت انگیزی سفر میکنند و به دنبال ماجراجویی های خارق العاده و اسرار گمشده هستند.

اگر به دنبال یک بازی ماجراجویانه هستید این بازی می تواند یکی از بهترین گزینه باشد .

شما میتوانید برای خرید بازی Uncharted Legacy Of Thieves Collection برای پلی استیشن 5 در دایرکت اینستاگرام یا تماس با ما تهیه کنید.

 

ده بازی برتر سال 2022 برای پلی استیشن

 

9-Last Of Us Part 1 Remake

بازی لست اف اس پارت یک یکی از بهترین بازی های ساخته شده برای پلی استیشن 4 میباشد که کمپانی Naughty Dog این بازی را برای پلی استیشن 5 هم ریمیک کرده است و گرافیک و فریم ریت بازی به طرز فوق العاده ای بالا رفته است .

داستان سرایی زیبا و احساسی این بازی برنده بیش از 200 جایزه است که شما میتواند ریمیک بهترین بازی سال را تجربه کنید.

در یک تمدن نابود شده , جایی که بازماندگان در خطر الوده شدن و تبدیل شدن به زامبی هستند جوئل قهرمان خسته داستان ما استخدام میشود تا الی دخترک 14 ساله را از یک منطقه قرنطینه نظامی به بیرون ببرد و به یک بیمارستان نظامی برساند . شغلی که در ادامه مسیر به یک سفر بی رحمانه سخت و طاقت فرسا تبدیل میشود .

فروشگاه ژوپیر به شما پیشنهاد میدهد حتما اول قسمت یک بازی را قبل از Last of Us part II تجربه کنید .

شما میتوانید برای خرید بازی Last Of Us Part 1 برای پلی استیشن 5 در دایرکت اینستاگرام یا تماس با ما تهیه کنید.

 

ده بازی برتر سال 2022 برای پلی استیشن

 

8-Sifu

بازی سیفو یک بازی رزمی شیک دز عین حال سخت در یک محیط شهری معاصر را به شما نشان میدهد.

سیفو از اسلوکلوپ , خالق بازی مبارزه ای تحسین شده ی Absolver , میباشد که یک دانش اموز کونگ فو جوان را در مسیر انتقام دنبال میکند . قاتلان خوانواده اش را شکار میکنند و او به دنبال انتقام میباشد. او هیچ دوست و متحدی ندارد و تنها باید برای پیروزی و حفظ میراث خوانواده اش به دانش کونگ فویی که یاد گرفته است تکیه کند.

برای بررسی بیشتر این بازی میتوانید در این مطلب اطلاعات بیشتری کسب کنید

شما میتوانید برای خرید بازی Sifu برای پلی استیشن در دایرکت اینستاگرام یا تماس با ما تهیه کنید.

 

ده بازی برتر سال 2022 برای پلی استیشن

 

7-Ghostwire Tokyo

شهر توکیو توسط نیروهای ماوراء طبیعی مرگبار تسخیر میشود و باعث میشود مردم این شهر در یک لحظه ناپدید بشوند.

شما باید با طیفی قدرتمند متحد شوید و قدرت در توانایی های خود را تسلط بیابید تا حقیقت تاریک پشت ناپدید شدن مردم شهر را پیدا کنید در این مسیر با چالش هایی سخت مواجه خواهید شد.

شما میتوانید برای خرید بازی Ghostwire Tokyo برای پلی استیشن در دایرکت اینستاگرام یا تماس با ما تهیه کنید.

 

ده بازی برتر سال 2022 برای پلی استیشن

 

6-Olli Olli World

جهان اولی اولی یک بازی اکشن جدید جسورانه اسکیت بورد میباشد که پر از شخصیت و کاراکترهای مختلف است.

با انجام Mission ها و ماموریت ها دوستان جدیدی پیدا میکنید که دنیایی عجیب ولی لذت بخش را در طول مسیر برای شما میسازند.

بازی Olli Olli World سومین بازی از مجموعه Olli Ollo از Roll 7 کمپانی مستقل که برنده جوایز زیادی شده است میباشد.

شما میتوانید برای خرید بازی Olli Olli World برای پلی استیشن در دایرکت اینستاگرام یا تماس با ما تهیه کنید.

 

ده بازی برتر سال 2022 برای پلی استیشن

 

5-Gran Tourismo 7

جه یک مسابقه دهنده حرفه ای یا معمولی, کلکسیونر , تیونر, طراح یا عکاس باشید مسیر خود را در حالتهای بازی مانند GT Arcade , Campagin و یا Driving School پیدا میکنید .

با معرفی جدید حالت افسانه ای شبیه ساز GT هنگام باز کردن قفل های  ماشین های جدید و چالش های جدید از طریق یک کمپین انفرادی پر ارزش خرید , تنظیم و مسابقه دهید.

این بازی امکان چند نفره بازی کردن را هم دارد.

در بازی Gran Tourismo 7 بیش از 420 خودرو با ظاهر و احساس موتور های جدید و کلاسیک و ابر خودرو های بی نظیر را با جزئیات بی نظیر شبیه سازی شده است. در بازی گرن توریسمو 7 بیش از 90 مسیر و پیست مسابقه ای وجود دارد و همینطور اب هوایی کاملا پویا و منحصربفرد را در این بازی تجربه میکنید.

برای بررسی بیشتر این بازی میتوانید در این مطلب اطلاعات بیشتری کسب کنید

شما میتوانید برای خرید بازی Gran Tourismo 7 برای پلی استیشن در دایرکت اینستاگرام یا تماس با ما تهیه کنید.

 

ده بازی برتر سال 2022 برای پلی استیشن

 

4-Horizon Forbidden West

بعد از موفقیت کمپانی گوریلا در ساخت بازی Killzone برای پلی استیشن 3 و همینطور بازی Horizon Zero Dawn برای پلی استیشن چهار اینبار این کمپانی بنام برای پلی استیشن پنج هم ادامه بازی هوریزون زیرو داون را برای پلی استیشن 5 به نام هوریزون فوربیدن وست ساخته است که این بازی هم همانند بقیه بازیهای این شرکت با موفقیت زیادی مواجه شده است.

در بازی Horizon Forbidden West شما سرزمین های اطراف را باید کاوش کنید تا با ماشین های بزرگتر و الهام بخش مبارزه کنید تا با قبایل جدید و شگفت انگیز مواجه شوید .

زمین در حال مرگ میباشد . طوفان های سهمگین و بلاهای طبیعی توقف ناپذیر بقایای پراکنده بشریت را نابود میکند . زندگی در روی زمین در حال نابودی میباشد و هیچکس دلیل انرا نمیداند.

شخصیت اصلی بازی ما Aloy نام دارد که باید اسرار این تهدیدات را کشف کند و نظم و تعادل را به جهان بازگرداند . او باید در طول مسیر با دوستان قدیمی خود متحد شود تا دشمن به ظاهر شکست ناپذیر را شکست دهد.

برای بررسی بیشتر این بازی میتوانید در این مطلب اطلاعات بیشتری کسب کنید .

فروشگاه ژوپیر این بازی را به شدت توصیه میکند .شما میتوانید برای خرید بازی Horizon Forbidden West برای پلی اسیشن در دایرکت اینستاگرام یا تماس با ما تهیه کنید.

 

ده بازی برتر سال 2022 برای پلی استیشن

 

3-A Plague Tale: Requeim

بازی A Plague Tale : Requeim دنباله داستان بازی A Plague Tale : Innocence که یک بازی ماجراجویانه و برنده جوایز مختلف است میباشد.

آمیسیا و هوگو پس از فرار از سرزمین نابود شده ی خود به مناطق جنوبی و شهر های شلوغ و پر جنب جوش سفر میکنند و سعی میکنند زندگی جدیدی را شروع کنند و نفرین هوگو را کنترل کنند.

در ادامه بازی قدرت نفرین هوگو باز میگردد و موش های بلعنده به شهر سرازیر میشوند و انها امید خود را برای رسیدن به جزیره ای که در پیشگویی امده است میبندند که شاید کلید نجات هوگو انجا باشد.

شما میتوانید برای خرید بازی A Plague Tale : Requeim برای پلی استیشن در دایرکت اینستاگرام یا تماس با ما تهیه کنید.

ده بازی برتر سال 2022 برای پلی استیشن

 

2-God Of War Ragnarok

بازی گاد اف وار رگنارک نیازی به تعریف ندارد . سری بازی های محبوب گاد اف وار سالهاست که همه ی گیمر ها را مجذوب خود کرده است . و بعد از موفقیت بازی God Of War 4 که بهترین بازی سال شد . این بازی ادامه داستان جذاب و دوس داشتنی شخصیت های کریتوس و اترئوس یا همان لوکی میباشد.

در بازی گاد اف وار رگنارک شما این بار با اودین و پسر بزرگترش تور میجنگید که میتوان گفت دیگه اصل داستان میباشند.

این بازی گیم پلی مشابه به گاد اف وار 4 دارد با مپ پویا تر و زیبا تر .

داستان این بازی جایزه بهترین استوری سال 2022 را برای خود کرد همچنین در بخش جوایز تعداد زیادی از جوایز از جمله موسیقی را از آن خود کرده است .

شما میتوانید برای خرید بازی God Of War Ragnarok برای پلی استیشن در دایرکت اینستاگرام یا تماس با ما تهیه کنید.

 

ده بازی برتر سال 2022 برای پلی استیشن

 

1-Elden Ring

خب میرسیم به بهترین بازی سال 2022 یعنی الدن رینگ. این بازی انقدر قوی بود که توانست جایزه بهترین بازی سال. رو در حضور رقبایی قوی مانند God Of War و Horizon Forbidden West و همچنین A Plague Tale ببرد .

شکی در قوی بودن این بازی نیست ولی برای بازی کردن این بازی فروشگاه ژوپیر به شما پیشنهاد میکند قبل از انجام این بازی حتما از سری بازی های سولز مانند Demon Souls یا Dark Souls را یکبار بازی کرده تا با ساز و کار این بازی ها اشنا بشید تا بتوانید از این بازی بیشترین لذت را برده باشید.

صحبت در باره این بازی شاید در چند خط کم گویی باشد راجبه این بازی بسیار زیبا . پس برای صحبت در باره ای این بازی ما در یک مطلب جدا گونه به بررسی بازی الدن رینگ پرداختیم که میتوانید از اینجا مطالعه بفرمایید.

شما میتوانید برای خرید بازی Elden Ring  برای پلی استیشن در دایرکت اینستاگرام یا تماس با ما تهیه کنید.

ده بازی برتر سال 2022 برای پلی استیشن

حمیدرضا اقبال دوست
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.